HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

Havlíkova přírodní apotéka přináší produkty, které nás spojují s tou nejčistší krásou přírody.

Apotéka, je spojením moderní vědy, organických surovin, nekompromisní kvality, receptur prověřených časem a dávnou historií bylinek, které od pradávna měly známé léčivé účinky. Apotéka je inspirována sílou přírody a čistotou minulosti. Apotéka hledá nejlepší organické ingredience a receptury, které mají dávnou tradici a ověřenou účinnost. Mastička Přírodní Zázrak byl naším prvním produktem a receptury jemu podobné sahají až do starého Egypta, kde byly včelí produkty a oleje součástí nejoblíbenějších zkrášlovacích rituálů.

Havlíkova přírodní apotéka v současnosti znovuobjevuje kouzlo a sílu pozapomenutých receptur a s respektem je obohacuje o moderní vědecké poznatky a možnosti nových technologií.

"Příroda v sobě ukrývá obrovskou léčivou moc a sílu. Například křehký výhonek bylinky, který si proráží cestu tvrdou půdou. Když projevíme bylinkám lásku, ony nám to vrátí v podobě krásy a zdraví. Neničme je chemikáliemi, ztrácejí pak svou moc. Rostlinky jsou jako ženy - křehké a silné. Vnímají vše. Jsem nesmírně ráda, že jsme mohli vyrobit Havlíkův přírodní zázrak, který nám naši inspiraci přírodou nyní ve velkém vrací. Je to skutečně zázračná mast!"

Zuzana Krejčí, majitelka a ideový guru firmy Naše ekozahrady a filozofie firmy - PŘÍRODA JE DOKONALÁ, PROTO SE JÍ INSPIRUJEME Na organické ingredience a jejich kvalitu, které používáme při výrobě naši kosmetiky, klademe nekompromisní důraz. Lokální bylinky si pěstujeme sami v našich ekozahradách v Chářovicích a ty (které v našem podnebí nerostou) exotické získáváme od certifikovaných dodavatelů v té nejvyšší možné organické kvalitě. Dále používáme také organické včelí produkty z včelařství ve Slovenských Tatrách - od posledního žijící včelaře, který má med v lékopisné kvalitě. Všechny naše produkty jsou vyrobené bez použití chemie, s láskou k bylinkám i samotné přírodě. Pečlivě také volíme čas sklizně pro maximální obsah účinných látek. Havlíkova přírodní apotéka je výrobce a prodejce bio a organické kosmetiky a vše co začalo v roce 2014 s obchodem s jediným produktem se rozrostlo na celé řady péči o pleť, péči o vlasy, péči o tělo a péči o duši a 16 kamenných prodejen.

Otevírací hodiny

  • pondělí· Od 9:00 do 21:00
  • úterý· Od 9:00 do 21:00
  • středa· Od 9:00 do 21:00
  • čtvrtek· Od 9:00 do 21:00
  • pátek· Od 9:00 do 21:00
  • neděle· Od 9:00 do 21:00
Title