S MAXÍKEM KOLEM SVĚTA

PUTOVÁNÍ ČASEM

Každou středu od 16 do 17 hod. v Maxíkově

Centrum Černý Most vás zve na dobrodružné putování časem s Maxíkem! Každé středeční odpoledne se s vámi tygřík Maxík vypraví do dávných časů, současnosti či daleké budoucnosti. Můžete se těšit na taneční show, tvůrčí dílny, divadelní představení, a hlavně na spoustu zábavy!

Při první návštěvě si vyzvedněte cestovní pas, který vám bude sloužit jako vstupenka na všechny Maxíkovy cesty za dobrodružstvím. Za každou návštěvu dostanete razítko do svého pasu a na konci každého měsíce vás čekají super odměny

Program je určen pro děti členů věrnostního programu.

 

ŘÍJEN: ZTRACENÉ MĚSTO

4.10. Bláznivá čarodějka (dětská show)

Cestovatelé, tentokrát se vydáme proudem čase do bájného Ztraceného města, které po staletí obývá čarodějnice Jana. Ale nebojte, sice jí už trochu šplouchá na maják, ale je to moc hodná čarodějka, která má nejraději zábavné kouzlení, strašidelné legrácky a triky s balónky. A vůbec nejraději to vše předvádí svým dětským kamarádům. Tak vstříc dobrodružství!

11.10. Strašidelné cupcaky (workshop pro děti)

Dobrodruzi, víte, co má Maxík nejraději na cestách do Ztraceného města? Místní mistry cukráře, kteří jsou ve svém řemesle nepřekonatelní. A tentokrát si pro nás pro všechny na speciální Maxíkovo přání připravili pochoutku nejvěhlasnější, strašidelné cupcaky! Aby to ale nebylo jen tak, každý z nás si svůj cupcake sám s asistencí mistra cukráře ozdobí a odnese domů.

18.10. Ples upírů (dětská show s aktivitami)

Událost roku ve Ztraceném městě se kvapem blíží a my jsme na ni všichni zváni. O co jde? Přece o slavný ples upírů, kam se sjíždí všichni milovníci soutěží, tance a kouzlení z široka daleka. Upíři, a to, děti, málokdo ví, jsou totiž nejlepší tanečníci a v plesech a bálech se přímo vyžívají. Kdo z vás zvládne slavnou upíří měsíční chůzi?

25.10. Halloweenské masky (workshop pro děti)

Víte, který svátek je ve Ztraceném městě nejoblíbenější? Každý se v ten den převlékne do strašidelné masky, všude poletují čarodějnice a netopýři a všichni jsou odměňováni za své skvělé masky sladkými odměnami. Už víte? Přece Halloween! A víte, kdo nám může nejlépe pomoct s výrobou krásných halloweenských masek? Kdo jiný než strašidelní obyvatelé Ztraceného města.