Nákupy s módní stylistkou

Plánujete změnu a potřebovali byste poradit? Naše stylistka Bára Havlíková se bude věnovat celé dvě hodiny jen vám. Poradí vám, co si vzít na sebe a pomůže vám najít tu správnou módu přesně pro vaši postavu a styl. Budete tak vypadat skvěle, a ještě se budete cítit báječně!

Bára Havlíková

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze a po ukončení se tomuto oboru i chvíli úspěšně věnovala. Pak se ale začala o slovo hlásit má kreativní duše a já se rozhodla učinit zásadní životní rozhodnutí a věnovat se tomu, co mně naplňuje nejvíc – módě, stylu a designu.

Absolvovala jsem Kurz stylingu ve Škole stylu a začala se stylingu věnovat na plný úvazek. Nyní vytvářím styling na focení, televizní natáčení, pro videoklipy, pro soukromou klientelu i reklamní projekty.

Jako osobní stylistka působím v obchodních centrech Centrum Černý Most a Metropole Zličín. Dbám na to, aby se mí klienti cítili při nákupech příjemně. Mým cílem není klientovi nutit nic, v čem by se necítil pohodlně a sám sebou. Právě naopak, zaměřuji se na to, aby klient po nákupech odcházel s příjemným zážitkem, sebevědomým pohledem sám na sebe a s taškou kousků, které správně dotvoří a sladí styl, ve kterém se cítí nejlépe.

Termín pro nákupy s Bárou si můžete zařídit buď telefonicky na čísle +420 728 733 012, nebo e-mailem na concierge@centrumcernymost.cz. Služba je zdarma pro všechny členy věrnostního programu. Podmínkou pro využití služby je minimální útrata 2 000 Kč během nákupů se stylistkou v Centru Černý Most.