Chcete svým dětem zpestřit zimní sezónu a naučit je něco nového? Vezměte je na lekce ledního bruslení na venkovním kluzišti Centra Černý Most.

Od úterý 14. listopadu se malí bruslaři mohou těšit na pravidelné lekce ledního bruslení s profesionálními trenéry. Lekce jsou vhodné pro začínající a mírně pokročilé bruslaře ve věku od 5 do 10 let a konat se budou každé úterý od 16:00 do 17:00.

Lekce jsou určeny pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most a jsou zdarma. Podmínkou účasti na lekci je předložení účtenky za nákup v min. výši 500 Kč v jakémkoliv obchodě či restauraci Centra Černý Most (s datem max. 7 dní zpět). Na každou lekci je nutné rezervovat místo předem na e-mailové adrese eventy@centrumcernymost.cz.

A pokud máte zamluvené místo, pak už jen stačí vaše malé bruslaře s potřebným vybavením (brusle, helma, rukavice a sportovní oblečení) doprovodit na venkovní kluziště u západního vstupu do centra, kde se lekce uskuteční. Samotné lekce probíhají bez přítomnosti rodičů. Kapacita je omezena na 20 dětí.

Partnerem akce je organizace JSMEINLINENALEDE.cz, která organizuje lekce ledního bruslení po celé Praze.

Od 4. prosince máte také možnost využít placené kurzy ledního bruslení pro děti (10 lekcí), které se budou konat každé pondělí a středu od 16 do 17 hodin na venkovním kluzišti Centra Černý Most. Přihlášení a více informací na www.jsmeinline.cz/nalede.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY:

Zdravotní stav dětí:

  • Rodič se zavazuje, že je dítě zdravotně způsobilé k jízdě na ledních bruslích.
  • Dále rodič potvrzuje, že ošetřující lékař nenařídil dítěti změnu režimu, dítě nejeví známky akutního onemocnění (průjem, teplota apod.) a hygienik ani ošetřující lékař nenařídil dítěti karanténní opatření a není mu též známo, že v posledních dvou týdnech přišlo dítě do styku s osobami, které onemocněly přenosnou nemocí.
  • Také se zavazuje, že dítě prozatím absolvovalo všechna povinná očkování a že dítěti nebrání zdravotní ani psychický stav pobývat v dětském kolektivu.

Co s sebou na kurz:

  • Každé dítě je povinno mít s sebou nabroušené lední brusle, helmu (může být lyžařská, příp. cyklistická s kuklou), rukavice, sportovní oblečení přizpůsobené aktuálnímu počasí a láhev s pitím. Dále doporučujeme sadu chráničů (kolen a loktů).
  • V případě, že dítě nebude mít vlastní brusle či helmu a rukavice, nebude mu umožněno se lekce zúčastnit. 

Bezpečnost dětí:

  • Bezpečnost dětí je pro nás nesmírně důležitá. Trenérský tým projektu JSMEINLINE NA LEDĚ je sestaven z licencovaných trenérů ledního hokeje, krasobruslení a studentů fakult s pedagogickým zaměřením nebo profesionálních sportovců, kteří mají zájem vést děti ke sportu, což je pro děti ten nejlepší příklad. Trenéři rovněž procházejí přijímacím řízením, jsou školeni na bezpečnost práce s dětmi a pracují v souladu s přísnými pracovními zásadami.
  • Účastníkům lekcí doporučujeme sjednat úrazové pojištění.

Lekce ledního bruslení zajišťuje:

Ludus Magnus, z.s.

IČ: 035 78 151