ANGLIČTINA PRO DĚTI

Každý čtvrtek, 14.00–16.45 hod. Maxíkov

 

Vzdělávací a jazykové centrum Berlitz Praha zajištuje pro Centrum Černý Most unikátní výuku angličtiny pro děti s rodilým mluvčím. Díky používání jen cizího jazyka, gest a velmi přesného vyjadřování lektora malí studenti dokážou velmi rychle a dobře pochopit význam daného slova nebo věty.

Všechny výukové materiály, speciálně vyvinuté pro danou věkovou skupinu a certifikované výukovým centrem Berlitz, jsou součástí kurzu.

Lekce jsou určené pro děti členů věrnostního programu. Stačí se jen dopředu přihlásit e-mailem na eventy@centrumcernymost.cz a přijít na lekci včas. Lekce probíhají v Dětském světě Maxíkov.

Výuka angličtiny je rozdělena do tří věkových skupin a probíhá každý čtvrtek v následujících časech:

14.00–14.45           děti 4–5 let

15.00–15.45           děti 6–7 let

16.00–16.45           děti 8–10 let

Prosíme o respektování věkových skupin při přihlášení dítěte. Výuka je speciálně sestavena pro danou věkovou skupinu, tak aby se dítě efektivně učilo a výuka pro něj nebyla náročná nebo příliš snadná. V případě nerespektování věkové skupiny si provozovatel vyhrazuje právo starší či mladší dítě, než je odpovídající věková skupina, k výuce nepřijmout z důvodu zachování kvality výuky metodou Berlitz.

 

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat pomocí stažení aplikace Centra Černý Most zdarma v App store či Google Play, případně na našich webových stránkách http://centrumcernymost.cz/registration.