NOVÉ CENTRUM ČERNÝ MOST

22. března 2013 jsme po dvou letech intenzivní výstavby slavnostně otevřeli nové Centrum Černý Most. Významně rozšířený a zcela zrenovovaný původní objekt se tak stal nejmodernějším obchodním centrem v České republice, které přináší nejen skvělé možnosti nákupů a zábavy pro každého, ale i báječný zážitek z nakupování v příjemném prostředí unikátního interiéru i exteriéru. Tento projekt byl koncipován předními architekty britské společnosti Benoy, která je svými důmyslnými a jedinečnými návrhy známá po celém světě.

Zvenčí na první pohled zaujme nové svěží logo v barvě citrusů, za tmy jsou pak k nepřehlédnutí atraktivní světelné efekty na části fasády. Současně elegantní i hravá budova skrývá plochu necelých 82 000 m2 s 169 obchodními jednotkami a téměř 3 200 parkovacími místy.

Při Západním vstupu do centra Vás přivítá zeleň, odpočinkové zóny či dětské hřiště, u vchodu ze střechy najdete zimní zahradu nebo pánský koutek. V rozlehlé, kompletně bezbariérové pasáži se pak budete cítit příjemně a pohodlně díky propracovanému osvětlení, snadnému naviganímu systému a originálním interiérovým prvkům. Ať už se rozhodnete procházet některý z obchodů, odpočívat v relaxačních zónách nebo posedět při dobrém jídle v restaurační části, obklopí vás prvotřídní design s důrazem na funkčnost.

Základem spokojeného nakupování jsou samozřejmě obchody. Do nového Centra Černý Most jsme přivedli celou řadu oblíbených, ale i v České republice nových mezinárodně úspěšných značek. Najdete u nás obchody z oblasti módy, péče o krásu, vybavení pro domácnost, sportu a mnoho dalších. Významně jsme také rozšířili nabídku služeb, jejichž kvalitu potvrzuje i certifikace čtyřhvěždičového centra, kterou jsme při nezávislém auditu obdrželi.

Nové Centrum Černý Most je od barevné fasády přes prostorné parkoviště a širokou škálu obchodů až po ty nejmenší detaily zárukou skvěle stráveného času pro celou rodinu a jedinečného zážitku z nakupování a zábavy.