Ledové království Ledové království
Zažijte
dobrodružství
Ledové
království 2
21. 11. - 31. 12.
Central Plaza
© 2019 Disney. Akci produkuje, inscenuje a řídi Centrum Černý Most.
Není produktem spoločnosti Disney.

Centrum Černý Most se doslova proměnil v Ledové království, které vás vtáhne do dobrodružství po stopách princezen Elsy a Anny, roztomilého Olafa, Kristoffa i soba Svena. Pohádkový zážitek na vás však čeká i mimo plátna kina CineStar!
Více informací

Malá ukázka toho, co vás čeká v kině CineStar. Vydejte se i vy na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu.
Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně.
Dorazte s celou rodinou!

Ledové království trailer

NA JAKÉ ATRAKCE SE MOHOU VAŠE DĚTI TĚŠIT?

Až do konce roku je pro vás připravena originální dobrodružná zóna Ledové království 2, která vyroste na Central Plaza. Interaktivní „městečko" vás přenese do Království Arendelle, ve kterém se stejně jako pohádkoví hrdinové postavíte kouzelné síle přírody. Na jednotlivých zastaveních jsou připraveny různé úkoly na motivy oblíbené pohádky, děti dostanou pas a na konci i třeba nějakou odměnu.
Tak co? Jste připraveni na dobrodružství?


PRŮVODCE LEDOVÝM KRÁLOVSTVÍM 2

NA CO SE JEŠTĚ MŮŽETE TĚŠIT?

kluziště

Kluziště

Zabruslete si každý den před naším centrem až do pátku 28. února! Čeká vás tu i doprovodný program a na Mikuláše speciální akce!

Více informací
vánoční noviny

Vánoční noviny

Začtěte se do našich vánočních novin s tipy na vánoční dárky, programem na celý prosinec a rozhovorem s úžasnou Moniku Absolonovou.

Přečíst noviny