Nabízíme zvýhodněná menu pro malé jedlíky. Přijďte ochutnat!

Jedno staré známé přísloví říká, že „hlad se nedá slovy utišiti“. A u dětí to platí dvojnásob. Pokud vám při návštěvě našeho centra vyhládne, můžete i se svými ratolestmi navštívit některou z našich restaurací, které si pro vás přichystaly kromě stálé nabídky také nové zmenšené porce. Vybrat si můžete menu z české i zahraniční kuchyně, záleží, na co budete mít zrovna chuť. Nebo spíš na co budou mít chuť vaši andílci, že ano…

Klasiku všech klasik dostanete například v restauraci supermarketu Globus. Ten si v rámci dětského menu připravil pravý český kuřecí řízek s vařenými brambory za cenu 55 Kč. Navíc si můžete objednat i poloviční porci jakéhokoliv pokrmu ze stálé denní nabídky. Podobné jídlo nabízí i Šmak české kuchyně, která strouhanku vylepšuje sezamem a za cenu 89 Kč přidá Kinder nápoj s překvapením! Koho to táhne jižním směrem, ocení nabídku D’Lounge, kde kuřecí řízek nabízejí v italské úpravě jako Fritto Pollo Cotoletta. Místo obyčejné strouhanky se děti za 109 Kč můžou těšit na její křupavou bylinkovocitronovou verzi a krémovou bramborovou kaši s máslem. Anebo vsaďte na tradiční špagety s rajčatovou omáčkou, bazalkou a parmezánem, známé po celém světě jako Pasta al Pomodoro. Dostanete je jen za 99 Kč!

S heslem, že neexistují nezdravá jídla, ale pouze nezdravá množství, vám nabízíme také návštěvu dvou nejoblíbenějších fast-foodů, McDonald´s a KFC. U „Mekáče“ nemůže chybět oblíbený a léty prověřený Happy Meal s různými kombinacemi sendvičů a hračkou za cenu 95 Kč. Nabídka prodejce „proklatě dobrých kuřat“ je podobná, za stejné peníze si drobečkové můžou vybrat, jestli chtějí Twister, kuřecí stehýnko Kentucky, nebo křupavé Bites. K tomu dostanou malou porci hranolků, jablečný nebo pomerančový džus v láhvi a samozřejmě také hračku.

Mexickou kuchyni zastupuje restaurace Rancheros. Za cenu 119 Kč je tady dětské menu složeno z wrapu, nebo quesadillas, nápoje a nachos, nebo polévky. Jedná se o zdravou variantu jídla, které není smažené ani připraveno z polotovarů. Dětské menu si připravili také v Regal Burger, a to cheeseburger s hranolky a nápojem za 119 Kč. Z asijské kuchyně se pak nabízí například Running Sushi Sumo, kde mají děti do 10 let slevu na „all you can eat“. Ve všední dny si v čase 10:00–17:00 místní speciality v neomezeném množství vychutnají za 159 Kč a ve večerních hodinách za 219 Kč. Stejná cena platí také pro víkendy a svátky. Speciální dětské menu má ve své nabídce také indická restaurace Bombay Express, a to buď máslové kuře s rýží nebo chlebem naan a mangovým shakem, nebo vegetariánské menu - placka plněná brambory a sýrem s raitou a mangovým shakem. Dětské menu zde pořídíte za 80 Kč.

No a na závěr nesmíte zapomenout na co? Na dezert! Zkuste třeba Amorino, kde za malou porci zmrzliny se dvěma příchutěmi v kornoutu nebo kelímku utratíte 70 Kč. Je libo spíše jogurt? Ve Frogurt dostanete křupavé vafle s čokoládou (nebo malinami) a frozen jogurtem za 85 Kč a spoustu dalších dobrot. Nebo se stavte na jiné dezerty, čerstvou šťávu a smoothies v UGO Freshbaru. Budeme se těšit na vaši návštěvu!