Nákupy s dětmi jsou občas náročné. Zarezervujte si naši profesionální chůvu, která Vás bude při nákupech s dětmi doprovázet! Během nákupů tak budete se svými dětmi, ale o jejich zábavu se postará chůva Centra Černý Most. Oceníte to jistě třeba ve chvíli, kdy si budete chtít vyzkoušet nějaký módní kousek v kabince nebo zaplatit za nákup. Užijete si tak pohodlné nákupy bez starostí!

Zarezervujte si chůvu na jakýkoliv den včetně víkendů, nejpozději 48 hodin před využitím služby buď e-mailem na  concierge@centrumcernymost.cz, nebo telefonicky na 728 733 012. Maximální možná doba rezervace jsou 3 hodiny. Zákazník po dobu využívání služby nesmí opustit prostory Centra Černý Most. Podmínkou pro využití služby je minimální útrata 2 000 Kč v Centru Černý Most.

Služba je zdarma pro všechny členy věrnostního programu. Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat na www.centrumcernymost.cz/registration nebo si stáhnout aplikaci Centra Černý Most a získat tak mnoho dalších služeb zdarma, slev a nabídek, které Vás jistě potěší!