Westfield Mokotów zawsze jest trendy, ale od 5 do 7 października stanie się prawdziwym królestwem najnowszych trendów,
spośród których każdy będzie mógł wybrać coś interesującego dla siebie!

Przyjdź i odkryj atrakcje, wydarzenia i warsztaty z obszaru mody (w tym mody cyrkularnej), urody, sztuki i muzyki. Od wystawy prac wyjątkowo wszechstronnej artystki – Bovskiej, po jej recital. Od analizy kolorystycznej do wystylizowanych manekinów, prezentujących to, co najmodniejsze tej jesieni. Od warsztatów
z jogi twarzy, przez upcycling jeasnowych kurtek aż do nauki technik kolażu i malowania farbami akrylowymi.

Zobacz szczegółowy harmonogram wydarzeń i zapisz się na wybrane atrakcje!

HARMONOGRAM
5 PAŹDZIERNIKA | 12:00-20:00
Wernisaż prac Bovskiej
W trakcie prezentowanej wystawy zobaczyć będzie można prace tej utalentowanej artystki jak i jej kostiumy sceniczne. Wystawę obejrzeć można tylko w czwartek 5.10 w strefie warsztatowej Westfield Days.
6 PAŹDZIERNIKA | 15:00-16:00
Otwarty warsztat jogi twarzy i automasażu z elementami kobido i tapingu – HOLI HOLI
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zadbać o twarz bez botoksu i innych kosztownych zabiegów, ten warsztat jest dla Ciebie! Podczas spotkania dowiesz się jak rozluźnić obręcz barkową i jak trzymać prawidłową postawę ciała. Pokażemy ćwiczenia jogi twarzy na każdą jej partię: czoło, oczy, policzki, usta, bruzdy nosowo-wargowe a także na szyję i wdowi garb. Nauczysz się też podstawy automasażu na oleju, a także tapingu twarzy (na 20 pierwszych uczestników czekać będą zestawy do samodzielnego tapingu). Prowadząca chętnie też odpowie na indywidualne pytania po zakończeniu części głównej warsztatu.
6 PAŹDZIERNIKA | 17:00-19:00
Moda w równowadze „Stwórz własną dżinsową kurtkę” z Jackobem Buczyńskim
Autorskie upcyclingowe warsztaty z projektantem Jackobem Buczyńskim z tworzenia kurtek z frędzlami. Spotkanie idealne dla wszystkich, którzy uwielbiają łączyć najnowsze trendy i zrównoważony obieg. Nadaj ubraniom nowe życie! Dla uczestników przygotowane będą kurtki, materiały do wykorzystania przy tworzeniu ozdobnych frędzli, narzędzia oraz nożyczki. Liczba miejsc ograniczona.
7 PAŹDZIERNIKA | 12:00-14:00
Otwarty warsztat „Puść wodze kolażowej fantazji” z Hekla Studio
Podczas warsztatów, które poprowadzą twórczynie projektowego studia Hekla wykorzystamy niekończący się potencjał twórczy papieru, tworząc personalizowane kolaże będące idealnym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza. Po prostu przyjdź w dowolnym momencie i stwórz swój kolaż z dostępnych materiałów – druków, kolorowych papierów o różnej tematyce. Zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia do pracy.
7 PAŹDZIERNIKA | 15:00-17:00
Warsztat: „Jedz, pij i maluj!” Wino-Grono.art  Stwórz swój wyjątkowy obraz 
W czasie 2-godzinnego spotkania każdy uczestnik poczuje się jak prawdziwy twórca. Popijając bezalkoholowe trunki zagryzane przepysznymi przekąskami, pod okiem artysty malarza zgłębisz tajniki malowania akrylami na płótnie. Zapewniamy, że nawet jeśli pędzel ostatni raz trzymałeś w dłoni w podstawówce, będziesz w stanie stworzyć przepiękny obraz, który potem zabierzesz do domu. Motyw jaki namalujesz zależy tylko od Twojej wyobraźni. Liczba miejsc ograniczona.
7 PAŹDZIERNIKA | 18:00-18:30
Porozmawiajmy o sztuce – rozmowa z wokalistką, autorką tekstów, kompozytorką i artystką wizualną – Bovska
Chcesz lepiej poznać jedną z najbardziej utalentowanych artystek w Polsce? W sobotni wieczór posłuchaj rozmowy z Bovską o trendach, modzie, sztuce i inspiracjach na żywo w Westfield Mokotów. Rozmowę poprowadzi Maciej Majzner.
7 PAŹDZIERNIKA | 18:30-19:00
BOVSKA – recital
Kameralny, wyjątkowy koncert znanej i cenionej polskiej artystki – BOVSKIEJ. Specjalnie dla klientów Westfield Mokotów zaśpiewa ona swoje najbardziej znane utwory! Koncert odbędzie się na scenie Westfield Days na Rotundzie na poziomie 0.
ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY
START ZAPISÓW 29.09 O GODZ. 12:00
SAVE THE DATE
ANALIZA
KOLORYSTYCZNA
Sprawdź, jakie kolory najbardziej pasują do Twojej urody! skorzystaj z bezpłatnej analizy kolorystycznej i dowiedz się w jakich kolorach wyglądasz najlepiej i które z nich powinny dominować w Twojej garderobie i makijażu. Aby skorzystać z tej oferty wystarczy w dniach 5-7 października zrobić zakupy w Westfield Mokotów za minimum 200 zł (na jednym lub dwóch paragonach) i zarejestrować dowód zakupu w strefie Westfield Days. Usługę analizy kolorystycznej możesz odebrać w dniach 6-7.10 w godzinach 12:00-20:00.
SHOP THE LOOK

Sprawdź najmodniejsze, monochromatyczne outfity tegorocznej jesieni! Znajdź kod QR przy manekinach ze stylizacjami który przeniesie Cię do Twoich must-haves na ten sezon. A stamtąd już tylko jeden krok do zakupu Twoich wymarzonych stylizacji!

Baw się z nami trendami w Westfield Mokotów!

POSŁUCHAJ NASZEJ PLAYLISTY I POCZUJ RYTM NAJNOWSZYCH TRENDÓW!
PODZIEL SIĘ OPINIĄ!
Twoja opinia jest dla nas kluczowa, dlatego będzie nam niezmiernie miło jeśli podzielisz się z nami w ankiecie tym za co najbardziej lubisz nasze centrum i eventy. 😊 Dziękujemy!