Karta Podarunkowa Westfield – idealny prezent na cały rok

Karta Podarunkowa Westfield to doskonały podarunek świąteczny dla pracowników Twojej firmy. To prezent, na widok którego uśmiechnie się każdy – i marketing, i dział sprzedaży, IT, a także księgowość! Co więcej, to podarunek który będzie cieszył przez cały rok, bo to obdarowani sami zdecydują czy chcą kartę wykorzystać już teraz, wiosną, latem czy może dopiero na jesień przyszłego roku.

Jedna karta – podwójna radość

Od teraz Karta Podarunkowa Westfield to podwójna radość i podwójne możliwości. Oba warszawskie centra handlowe Westfield łączą siły tworząc jedną kartę podarunkową, do wykorzystania w sklepach i na wyspach handlowych zarówno w Westfield Mokotów, jak i w Westfield Arkadia. Dzięki temu masz pewność, że obdarowana osoba znajdzie idealny prezent dla siebie w wyjątkowej ofercie ponad 400 sklepów! Kartę można wykorzystać również w restauracjach i punktach usługowych więc możliwości są wręcz nieograniczone.

Jesteśmy przekonani że Karta Podarunkowa Westfield będzie zawsze trafionym prezentem świątecznym i doskonałą okazją do podziękowania pracownikom Twojej firmy w tym magicznym, świątecznym okresie!

Jak kupić Kartę Podarunkową Westfield?

Wybierz wartość karty w kwocie od 20 zł do 4000 zł i spełniaj małe i duże marzenia obdarowanych. Kartę można zakupić w punkcie informacyjnym Westfield Mokotów i Westfield Arkadia lub w sklepie z internetowym https://westfieldpoland.giftify.net/index.php, opłacając złożone zamówienie kartą płatniczą. Jeśli jesteś klientem korporacyjnym i chcesz otrzymać fakturę oraz zapłacić przelewem napisz wiadomość na adres: paulina.bratuszewska@giftify.me.

Karta Podarunkowa Westfield jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu stacjonarnego lub 12 miesięcy od daty odbioru karty zakupionej online. 

Wszystkie informacje na temat Karty Podarunkowej Westfield znajdziesz na stronie — Karta Podarunkowa.