Okaidi x Oxybul

Dzisiaj zamknięte

OKAÏDI to francuska marka z ubraniami dla dzieci od 0 do 14 lat, która szanuje tożsamość i indywidualność każdego dziecka. Marka tworzy kreatywne, uniwersalne elementy garderoby dostępne dla wszystkich dzieci, a ich ponadczasowość i wysoka jakość gwarantują długotrwałe użytkowanie.

Kolekcje Okaidi to ubrania, dzięki którym dzieci mogą swobodnie wyrażać swój styl i osobowość.

Marka Okaidi dokłada wszelkich starań, aby tworzonekolekcje powstawały w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju.

Marka OKAÏDI jest obecna w 51 krajach na całym świecie, a w Polsce posiada23 sklepy stacjonarne, stronę interentową www.okaidi.pl oraz konto na Instagramie @okaidi_obaibi_polska.

OKAÏDI jest częścią grupy IDKIDS, do której należą takie marki jak Okaïdi, Catimini, Oxybul, Chipie czy Absorba. Wszystkim naszym markom towarzyszy hasło WE ACT FOR KIDS, w myśl którego, dokładamy wszelkich starań, bywspólnie tworzyć lepszy świat dla dorastających dzieci.

OKAÏDI przedstawia Wam markę Oxybul. Ponieważ obie marki wyznają te same wartości, marka Okaidi rekomenduje i posiada w swojej ofercie zabawki edukacyjne Oxybul. Gry i zabawki Oxybul pobudzają i wspierają rozwój wszystkich zmysłów i talentów u dzieci na każdym etapie życia. Współtworzone przez rodziców oraz rekomendowane przez ekspertów, zabawki Oxybul stawiają przede wszystkim na naukę poprzez zabawę.

Godziny otwarcia

  • poniedziałek· Od 10:00 do 22:00
  • wtorek· Od 10:00 do 22:00
  • środa· Od 10:00 do 22:00
  • czwartek· Od 10:00 do 22:00
  • piątek· Od 10:00 do 22:00
  • niedzielaZamknięte
Title