Good Lood

Dzisiaj otwarteOd 10:00 do 22:00

Kim jest Good Lood? Nieszablonową, rodzinną loodziarnią, która codziennie inspiruje nowymi, nieszablonowymi  smakami prosto z natoory.

Kręcimy loody zawodowo, nieprzerwanie od 2016 roku, a nasza produkcja mieści się w krakowskim Borku Fałęckim.

To świeże składniki: owoce, mleko, orzechy, zioła oraz całe, goodloodowe serce, jakie wkładamy w naszą rzemieślniczą produkcję, sprawiają, że nasza oferta jest tak wyjątkowa! 

Dla naszych Gości nieustannie odkrywamy loody na nowo, sięgając po nieoczekiwane połączenia i tworząc smaki mleczne, bez dodatku cukru, wegańskie i sorbety – dwa ostatnie bez laktozy, a wszystkie bez wyjątku bez konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy!

Oprócz wybornych loodów produkujemy także orzechowe kremy Good Noot.  Powstają  z wyselekcjonowanych składników i orzechów najwyższej jakości. Prażenie, mielenie, przelewanie do recyklingowanych słoiczków, zakręcanie i etykietowanie – wszystko to robimy sami, od serca i we własnym zakresie! Możesz upolować je stacjonarnie w każdym loodspocie, ale też na terenie całej Polski dzięki GoodNoot.com i Allegro.

Jesteśmy czynni przez cały rok – od rana do późnego wieczora, zarówno latem, jak i zimą.

Jako pierwsi w Polsce udostępniliśmy Loodomaniakom darmową aplikację Good Lood App, dzięki której można zamawiać loody oraz rzemieślnicze, orzechowe kremy Good Noot, zbierać poonkty i wymieniać je na kolejne loody i atrakcyjne nagrody.

Dodamy, że znajdziesz nas w ponad trzydziestu miejscach w Krakowie, Wieliczce, Warszawie i Józefowie!

Aktualne  adresy loodziarni zawsze znajdziesz w naszej aplikacji oraz na goodlood.com

Godziny otwarcia lodospotu 10:00 – 22:00

Niezmiennie zapraszamy i zawsze na Ciebie czekamy!

Godziny otwarcia

  • poniedziałek 10:00 do 22:00
  • wtorek 10:00 do 22:00
  • środa 10:00 do 22:00
  • czwartek 10:00 do 22:00
  • piątek 10:00 do 22:00
  • sobota 10:00 do 22:00
  • niedziela 10:00 do 21:00
Title