Zakupy ze stylistą mody

od 8 czerwca do 29 czerwca

Nie wiesz, jak ubrać się do pracy, na randkę lub inną ważną okazję? Poszukujesz własnego, unikalnego stylu? A może po prostu czas na zmiany? Skorzystaj z pomocy stylistów Westfield Arkadia.

Zarejestruj się na spotkanie!

Dostępne terminy wyświetlają się w formularzu rejestracji.

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt na adres e-mail: uslugi@westfieldarkadia.pl

Podczas półtoragodzinnego spotkania nasi modowi eksperci pomogą ci w zakupach, dobierając ubrania odpowiednie dla twojej sylwetki. Przystąp do programu lojalnościowego Westfield Club Arkadia i zarezerwuj bezpłatnie termin spotkania.

ZASADY KORZYSTANIA Z USŁUGI

  • Usługa „Zakupy ze stylistą mody” jest bezpłatna dla uczestników programu Westfield Club Arkadia. Dowiedz się więcej o naszym programie lojalnościowym na: https://www.westfield.com/poland/arkadia/loyaltyprogram
  • Jedna osoba może skorzystać z usługi wyłącznie raz w roku kalendarzowym.
  • Zakupy ze stylistą dla jednego klienta trwają 90 minut.

Zespół stylistów Westfield Arkadia:

Marcin Markowski - stylista i personal shopper z ponad 15-letnim doświadczeniem. Na przestrzeni lat wystylizował ponad 2500 Klientów Westfield Arkadia. Odpowiadał za kreowanie wizerunku gwiazd oraz influencerów, a także był recenzentem kolekcji i pokazów mody. Przy okazji różnych projektów współpracował z polskimi projektantami oraz popularnymi markami, jak np. H&M, Guess, Reserved, Douglas czy Sephora. Obecnie koncentruje się na stylizowaniu osób prywatnych, zarówno kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku. Odnajduje się zarówno w modzie casual, biznesowej, streetwear, jak również w stylizacjach na ważne okazje. Żadna sylwetka nie ma przed nim tajemnic. Z doświadczeniem Marcina odnajdziecie swój własny styl, by czuć się na co dzień zawsze pewnym siebie.  

https://www.instagram.com/mar_mm_mar/

Marta Waluk - osobista stylistka, kreatorka wizerunku, dyrektorka kreatywna oraz szkoleniowiec. Pasją do mody oraz doświadczeniem dzieli się już od ponad 11 lat. Współpracuje z polskimi i zagranicznymi markami modowymi m.in. Paprocki&Brzozowski, Łukasz Jemioł, L37, Deni Cler, Coccinelle, platformami sprzedażowymi jak Modivo,  Answear, czy Allegro, a także z magazynami, m.in. Twój Styl, Wesele oraz HUF magazine. Marta to zwolenniczka klasyki oraz ponadczasowego stylu z nutą ekstrawagancji. "Less is more" to określenie, które często powtarza swoim Klientom. Oprócz doboru garderoby, Marta uczy jak mądrze budować szafę. Udowadnia, że warto inwestować w jakość oraz klasykę, która sprawdza się zawsze.

@marta.waluk.stylist

Od czerwca do teamu stylistów dołączyły nowe stylistki.

Maria Dvorikova - stylistka i blogerka, ogromna miłośniczka mody, w pełni oddana swojej pracy. Z jej porad skorzystało już ponad tysiąc osób, dzięki którym odnalazło swój własny, niepowtarzalny styl i zyskało dużo więcej niż tylko dobry wygląd. Maria Dvorikova, pochodzi z Ukrainy, a rozmawiać z nią można aż w pięciu językach - ukraińskim, rosyjskim, angielskim, niemieckim i oczywiście polskim.

@maria_dvorikova

Monika Jaroszewicz - stylistka, doradca wizerunku i pasjonatka mody, która od lat z fascynacją poświęca się sztuce tworzenia wyjątkowych, spersonalizowanych stylizacji. Nieustannie śledzi najnowsze trendy i eksperymentuje z różnymi stylami, chociaż najbliżej jej do minimalizmu. Monika potrafi doskonale zrozumieć indywidualne potrzeby każdego klienta. Umiejętnie tworzy stylizacje, które podkreślają osobowość i wyjątkowość każdej osoby. Dla Moniki moda to sposób wyrażania swojego charakteru oraz budowania pewności siebie.

@monikajaroszewicz_stylistka

dzieńDataGodziny
sobota15 cze10:00 - 15:30
wtorek18 cze16:30 - 21:00
środa19 cze16:30 - 21:00
czwartek20 cze16:30 - 21:00
środa26 cze10:00 - 16:00
czwartek27 cze10:00 - 16:00
sobota29 cze10:00 - 14:45