Marka Esprit jest obecna na polskim rynku od kilkunastu lat, ale zdobyła już wielu zadowolonych i wiernych klientów. Salon w Westfield Mokotów każdego dnia odwiedza wiele osób, które cenią sobie zarówno wysoką jakość, jak również atrakcyjny, różnorodny asortyment. Esprit co roku oferuje swoim klientom 12 nowych kolekcji, które pojawiają się w salonie w 6 ustalonych terminach. Dzięki temu zwolennicy marki doskonale wiedzą, kiedy spodziewać się nowości oraz atrakcyjnych promocji. Klienci cenią Esprit za różnorodność - nowoczesne spojrzenie na klasykę, ponadczasowość, kolekcje nawiązujące do najnowszych trendów oraz niewymuszony, naturalny styl.

Klienci Salonu Esprit w Westfield Mokotów mogą wybierać spośród wielu linii tej marki, między innymi EDC by esprit, Woman Casual czy Woman Collection. Uniwersalność Esprit pozwoli na zakup wszystkich części garderoby - od spodni i sukienek, poprzez bluzki i topy, aż po płaszcze, buty i akcesoria.

Marka Esprit obecna jest w ponad 44 państwach na pięciu kontynentach. Międzynarodowy zespół projektantów przekłada cechy Esprit na stałe kolekcje w sposób zdecydowany, stylowy, naturalny i zmysłowy. Esprit zachowuje odpowiednie proporcje jakości produktu do ceny, kreując styl milionów osób na całym świecie.

Opening Hours

  • Tuesday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Wednesday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Thursday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Friday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Saturday· From 10:00 AM to 10:00 PM
Title