VIANOCE V AUPARKU

Tie najkrajšie Vianoce zažijete tento rok v Auparku. Čaká na Vás bohatý program a zapojisť sa môžete aj do súťaže o Bezstarostné Vianoce. Viac info o súťaži tu.

 

Program vianočných aktivít v Auparku

14.11.- 20.12. Stromček splnených prianí a zbierka plienok, vlhčených utierok a drogistického tovaru

Aj tento rok sme sa rozhodli potešiť deti z detských domovov darčekom pod vianočným stromčekom. Splniť ich priania môžete aj Vy. Stačí ak si zo stromčeka pri Infopulte vyberiete jedno zo zavesených želaní, darček kúpite a odovzdáte na Infopulte. Všetky darčeky doručíme deťom v CPRD Röntgenova ešte pred Štedrým dňom. Nakoľko sa v zariadení nachádzajú aj detičky, ktoré vyžadujú špeciálnu starostlivosť, v rámci zbierky pre ne, môžete v termíne do 20.12. na Infopult priniesť aj detské plienky, vlhčené utierky, krémy na zapareniny či detskú kozmetiku na citlivú pokožku. Z celého srdca ďakujeme!

 

14.11.-24.12. Swap hračiek v oranžovej garážovej lobby a Swap kníh pred Loccitane

Dajte hračkám či knihám druhú šancu. Stačí ak funkčné a použiteľné hračky prinesiete do swapu v oranžovej garážovej lobby a na výmenu si vezmete také, ktoré sa budú pre zmenu hodiť ešte Vám. Pred Loccitane sa zas nachádza swap použitých kníh, ktorý funguje na rovnakom princípe.

24.11. -20.12. Vianočné trhy v Auparku

Zastavte sa na našom zadnom nádvorí pri Sade Janka Kráľa, kde na deti každý deň od 12:00 do 20:00 čakajú zábavné kolotoče, dospelí si zas môžu vychutnať tradičné lahôdky z našich stánkov. Remeselné stánky so širokou ponukou vianočných dekorácií či darčekov zas nájdete pred potravinami Kraj, každý deň od 9:00 do 21:00.

6.12. – Mikuláš v Auparku

Tešiť sa môžete nielen na Mikuláša, ale aj anjela a čerta a pre členov vernostného programu budú pripravené aj jazdy na koči s koňmi na zadnom nádvorí Auparku a v sade.