stylowe wydarzenie roku
9-10 września, 12:00-18:00

Wpadaj do Wroclavii na Sneaker Fest - pierwsze i największe tego typu wydarzenie we Wrocławiu w pełni poświęcone sneakersowej kulturze, sztuce i rozrywce.

Zobacz kolekcjonerskie sneakersy, personalizuj swoje buty i akcesoria, spotkaj się z influencerami, poznawaj najnowsze trendy. Na miejscu powitają Cię spece od streetwearu, eksperci od pielęgnacji sneakersów, modele, modelki i zespoły taneczne!

goście
wydarzenia

Bagi
piątek, 9 września
Mikołaj 'Bagi' Bagiński karierę rozpoczął kilka lat temu od kanału Youtube. Dziś jest właścicielem jednej z największych appek związanej ze światem butów – Dropsy oraz prężnie rozwijającej się marki odzieżowej Leeves. Bagi to dobry przykład tego, jak rozwinąć swoją zajawkę w coś wielkiego! Podczas Sneaker Fest pokaże swoją kolekcję sneakersów, ale przede wszystkim opowie nam trochę więcej o tym czym się zajmuje i jak obecnie postrzega rynek buciarski!
CzugA
sobota, 10 września
Łukasz "CzugA" Maczuga - customer i cyfrowy artysta. Personalizuje buty, ciuchy, myszki, klawiatury, fotele gamingowe, komputery... Prowadzi kanały na YouTube i TikTok. Eksperymentuje z różnymi przedmiotami, aby nadać im nowy wygląd. Podczas SneakerFest będzie można zmalować z nim oryginalny wzór lub przypiąć kolorowe piny.

rozkład
jazdy

Skorzystaj z naszych stref tematycznych – niektóre z nich będą dostępne tylko z Kartą Stałego Klienta Wroclavii.
ZAŁÓŻ JĄ JUŻ TERAZ!

piątek
9 września


sneaker service
– jak dbać o obuwie tak, aby przez lata wyglądało jak zdjęte ze sklepowej półki? Tutaj poznasz wszystkie sztuczki, a może nawet oddasz swoje sneakersy w ręce ekspertów od pielęgnacji?
street style
– uzupełnij swój look dopasowanym manicure i warkoczykami w szalonych kolorach! Nasze make-upistki zadbają o to, aby Twoje włosy i paznokcie idealnie uzupełniały się z outfitem.
projektowanie toreb i koszulek
– chcesz się wyróżnić? Dla członków programu cashback mamy wyjątkową propozycję! Podczas Sneaker Fest możecie zaprojektować własne koszulki i ekotorby!

sobota
10 września


customizacja butów
– w strefie Pucybutów zamień swoje sneakersy w prawdziwe dzieło sztuki! Będzie tam także CzugA, który na butach potrafi namalować wszystko, pokaże triki, dzięki którym nadacie swojemu obuwiu niepowtarzalny charakter!
pin power
– to kolejny sposób na indywidualny styl! Wyróżnij się z tłumu dzięki własnym, personalizowanym przypinkom.
kącik zabaw dla najmłodszych
– nie zapomnieliśmy też o najmłodszych fanach streetwearu. Dzieciaki mogą puścić wodze fantazji i zaprojektować własne sneakersy przy użyciu… klocków Lego!
strefa tatuaży
– personalizować możecie nie tylko swoje ciuchy! Każdy, kto chce wyrazić siebie, będzie mógł skorzystać z jednorazowego tatuażu, którego projekt przygotuje na miejscu.

9 i 10
września


dance fashion show
– event uświetnią pokazy taneczne z zapierającymi dech w piersiach figurami i pokazy ulicznej mody!
sneaker gallery
– zobacz kolekcję specjalną sneakersów należącą do Mikołaja „Bagiego” Bagińskiego. M.in. Air Jordan 4 x OFF-WH‘TE '’ail', Louis Vuitton LV Trainer oraz Jordan 1 Retro High Lucky Green. Gwarantujemy, że to prawdziwe perełki!
fat beats
– o odpowiedni feeling podczas Sneaker Fest zadba DJ, którego sety będą towarzyszyły przez cały event!
instastrefy
– zrób selfie na tle inspirowanych uliczną sztuką i modą instalacji! Na miejscu znajdziesz wyjątkową konstrukcję ze wstążek oraz street art, w którego stworzeniu pomogli mistrzowie streetartu!
konkursy i zabawy
– mega twister czy Jenga z kartonów po butach? Która zabawa Cię bardziej intryguje? Przyjdź i wygraj wyjątkowe nagrody!