H&M DZIAŁA NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

W H&M oferujemy modę oraz jakość w najlepszej cenie zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, mając na uwadze troskę o środowisko oraz przyszłe pokolenia. Jak do tego dążymy? Chcemy, aby najpóźniej od 2030 roku wszystkie nasze produkty były wytwarzane z materiałów z recyklingu lub pozyskanych z innych zrównoważonych źródeł. A już teraz 65% naszych materiałów i 100% bawełny pochodzi z recyklingu lub jest pozyskiwane w inny bardziej odpowiedzialny sposób.

Produkty Conscious, które można rozpoznać po charakterystycznej zielonej metce, mają w składzie co najmniej 50% materiałów z recyklingu lub z innych bardziej zrównoważonych źródeł – jedynym wyjątkiem od reguły jest bawełna z recyklingu, której udział ze względów technologicznych nie może przekraczać 20% składu.

Zachęcamy również naszych klientów do podejmowania bardziej odpowiedzialnych decyzji (np. oddanie ubrań do recyklingu czy zakupy z własną torbą) i nagradzamy ich za to punktami Conscious w ramach programu lojalnościowego Hello H&M Member. Więcej szczegółów na naszej stronie: https://www2.hm.com/pl_pl/sustainability-at-hm.html.