Westfield Mokotów i PoWarszawsku ruszają z kolejną spacerową edycją!

Ruszamy z kolejną już edycją spacerów po Mokotowie wraz z Łukaszem Ostoją-Kasprzyckim znanym jako @PoWarszawsku! Zapraszamy wszystkich miłośników odkrywania uroków naszej dzielnicy do eksplorowania przygotowanych tras! Przygotujcie się na fascynujące opowieści i niezwykłe miejsca, które odkryjecie razem z naszym przewodnikiem.

Harmonogram spacerów:

22.06 - Spacer rowerowy, start: godz. 14:00  

Startujemy spod Westfield Mokotów i ruszamy szlakiem mokotowskich parków. Zaczniemy od Parku Dreszera, następnie odwiedzimy Królikarnię, park Arkadia, Morskie Oko, a zakończymy na Polu Mokotowskim. Wszystko to z przystankami i opowieściami.

06.07 - Spacer pieszy, start: godz. 12:00 (Link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/parkdreszera)

Zaczynamy z Parku Dreszera i ruszamy w klimatyczne uliczki Mokotowa. Tematem spaceru będzie zbliżająca się rocznica Powstania Warszawskiego.

20.07 - Spacer rowerowy, start: godz. 12:00 

Startujemy pod Westfield Mokotów i ruszamy przez Wyścigi Konne na Ursynów, gdzie poznamy historie serialowe, zobaczymy murale, z których Ursynów słynie, a być może dołączy do nas gość specjalny!

03.08 - Spacer pieszy dla każdego (prosta, niewymagająca trasa), start: godz. 12:00 (Zapisy wkrótce)

Startujemy pod Westfield Mokotów i wybieramy się na Służew. Poznamy historię robotniczego Służewca, nowatorskich osiedli na Służewie, historię Potoku Służewieckiego i dawnych osad wsi Służew. Na koniec pogłaszczemy kozy w DK Służew.

31.08 - Mokotowska gra miejska, start: godz. 12:00 (Zapisy wkrótce)

Gra będzie polegała na znalezieniu na określonym terenie symboli czy miejsc historycznych. Będzie to rozwiązywanie zagadek, które doprowadzą uczestników do kolejnych punktów. Dla najlepszych przygotowane są nagrody!

21.09 – Dwa przejazdy tramwajowe, start: godz. 10:00 i 12:00 (Zapisy wkrótce)

Na uczestników czekają dwa przejazdy tramwajowe pomiędzy Westfield Mokotów a Westfield Arkadia. Więcej szczegółów już wkrótce!

 

Dołącz do naszych spacerów i odkryj Mokotów na nowo! Na wycieczki piesze i rowerowe nie obowiązuje limit osób, natomiast prosimy o zarezerwowanie swojego miejsca, zapisując się poprzez link przy zapisach. Do zobaczenia na trasie!

Westfield Mokotów i PoWarszawsku ruszają z kolejną spacerową edycją!Westfield Mokotów i PoWarszawsku ruszają z kolejną spacerową edycją!