Spędź „Lato pełne frajdy” w Galerii Wileńskiej

Zaczynamy wakacje! Nasi najmłodsi klienci będą mieli teraz dużo wolnego czasu – zachęcamy, aby jego część spędzili razem z Galerią Wileńską, podczas lipcowych, sobotnich aktywności. W ramach akcji „Lato pełne frajdy” 6, 13, 20 oraz 27 lipca na poziomie +2 stworzona zostanie specjalna strefa gier i zabaw!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które pierwszą część wakacji będą spędzać na terenie Warszawy, do odwiedzenia naszego centrum handlowego wraz z rodzicami i skorzystania z przygotowanej propozycji rozrywki. Będziemy do waszej dyspozycji co tydzień w sobotę, od godziny 13 do 17. Bogaty program atrakcji oraz profesjonalni animatorzy z pewnością sprawią, że nie będziecie się nudzić! – mówi Marta Chojnacka, dyrektorka Galerii Wileńskiej.

W specjalnie przygotowanej strefie gier i zabaw nie zabraknie np. możliwości kreatywnego budowania z klocków, gier stolikowych (m.in. kółko i krzyżyk, chińczyk) czy gry w klasy. Na dzieci czekać będą także malowanki i ciastolina, dzięki której można stworzyć najróżniejsze rzeczy. Nie zabraknie również konkursów z upominkami.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny!

REGULAMIN AKCJI „Lato pełne frajdy”: LINK

REGULAMIN STREFY dla dzieci: LINK

Spędź „Lato pełne frajdy” w Galerii WileńskiejSpędź „Lato pełne frajdy” w Galerii Wileńskiej