iSpot Apple Premium Partner

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Doskonałe miejsce na wszystko od Apple.

Zapraszamy do pierwszego w Polsce Salonu iSpot Apple Premium Partner, gdzie na 215  metrach powierzchni znajdziesz szeroki wybór urządzeń oraz akcesoriów marki Apple. W salonach iSpot najnowsze komputery Mac, iPhone’y, iPady, AirPodsy, Apple TV wraz z akcesoriami dostępne są już w dniu startu sprzedaży. 

Gwarantujemy również szeroki wybór akcesoriów innych renomowanych producentów, kompatybilnych ze sprzętem Apple, tak aby jego używanie sprawiało jeszcze większą satysfakcję i przyjemność.

W naszym salonie znajdziesz również głośniki, słuchawki i sprzęt do fotografowania oraz filmowania. Oferujemy urządzenia przeznaczone do stworzenia inteligentnego systemu zarządzania domem, inteligentne zabawki, produkty pomagające dbać o zdrowie i wiele innych dodatków.

iSpot Apple Premium Partner to obsługa klienta na najwyższym poziomie, specjalnie wyszkolony zespół doradców, dostęp do szkoleń i warsztatów oraz dostęp do najwyższej jakości usług serwisowych na miejscu.

Dlaczego warto kupować w iSpot?

iSpot tworzą doświadczeni eksperci z wieloletnim doświadczeniem w ekosystemie marki Apple. iSpot to sklep internetowy oraz najbardziej rozbudowana sieć sprzedaży z salonami we wszystkich największych miastach w Polsce. Większość naszych salonów posiada status Apple Premium Reseller. Takie wyróżnienie otrzymują wyłącznie partnerzy spełniający najwyższe standardy marki Apple. iSpot to wyjątkowe miejsce, zapewniające najwyższą jakość obsługi, profesjonalne doradztwo i kompleksowy charakter usług.

Gwarantujemy pełną dostępność najnowszych urządzeń i akcesoriów Apple. Zapewniamy pełne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne. Choć wszystkie nowe produkty Apple są objęte gwarancją, w iSpot istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia sprzętu. Oferujemy szereg rozwiązań dla edukacji, przeznaczonych zarówno dla nauczycieli, jak i dzieci. Dodatkowo proponujemy atrakcyjne rozwiązania dla biznesu, które usprawnią działania zarówno mikro, jak i średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Co jeszcze wyróżnia iSpot? Przede wszystkim atrakcyjne finansowanie zakupu urządzeń, w tym produktów marki Apple. Przejrzyste zasady, w połączeniu z konkurencyjnymi warunkami sprawiają, że nasze finansowanie jest często wybierane zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorców.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z urządzeniami, akcesoriami lub usługami dostępnymi w sklepie, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Godziny otwarcia

  • poniedziałek· Od 10:00 do 22:00
  • wtorek· Od 10:00 do 22:00
  • środa· Od 10:00 do 22:00
  • czwartekZamknięte
  • sobota· Od 10:00 do 22:00
  • niedzielaZamknięte
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title