WOJAS ECO - NOWA LINIA  PRZYJAZNA ŚRODOWISKU I LUDZIOM

Nowoczesne podejście do mody i szacunek dla  30-letniej tradycji marki Wojas zaowocowały stworzeniem nowej linii ekologicznego obuwia. Linia Wojas Eco odzwierciedla dumę z przeszłości i podkreśla  otwarcie się marki na nowe  kierunki i  trendy zrównoważonej mody.

Idea, która przyświeca linia Wojas Eco, to stworzenie butów dobrych dla  tych którzy je noszą, dobrych dla tych którzy je tworzą i dobrych dla środowiska, w którym powstają.

Nie ma zrównoważonej mody bez trwałości i jakości, priorytetem zatem stał się dobór   surowców najwyższej jakości i współpraca z zaufanymi kontrahentami. Komponenty użyte do produkcji serii butów Eco to m.in bezchromowe, naturalne skóry z certyfikatem LWG, który gwarantuje jej etyczne pochodzenie, recyklingowane drewno czy naturalna wełna.. W podeszwach i wykończeniach wykorzystano materiały biodegradowalne, pochodzące z recyklingu oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, ograniczające negatywne oddziaływania na środowisko. Zadbano także o przyjazne środowisku opakowania.

Jeżeli chodzi o designe, pierwsza odsłona linii Wojas Eco to   klasyczne trzewiki w kolorze czarnym i brązowym. Są to buty zaprojektowane i wyprodukowane w sposób przemyślany tak, by trendy nie były dla nich ograniczeniem. Minimalizm i prostota, która nie wyklucza mody. Przede wszystkim jednak dbałość o najwyższą  jakość wykonania. Certyfikowana skóra i wełniana podszewka gwarantują wygodę i komfort noszenia najbardziej wymagającym.

Charakterystyczna dla marki Wojas klasyczna estetyka, połączona z dobrymi materiałami dała bardzo ciekawy, ponadczasowy efekt wpisany w ideę mody na lata. Czyste linie i proste detale tworzą harmonijną całość, która jednoznacznie kojarzy się ze zrównoważonym rozwojem.

Linia Wojas Eco to odpowiedź na wymagania jakie stawiają markom świadomi konsumenci. Jest  też kolejnym krokiem  marki Wojas w kierunku nowych standardów odpowiedzialności za przyszłość.

Pokazuje, że marka Wojas chce być częścią nowego porządku, jaki powstaje w świecie mody.