Pora na letnią zabawę na Westfield Summer Festival!

Szukasz możliwości aktywnego spędzenia czasu w wakacje? Lubisz kino plenerowe, spacery po Warszawie, aktywność na świeżym powietrzu? Jeśli odpowiedź na co najmniej jedno z tych pytań brzmi „tak”, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Odwiedź nas w lipcu lub sierpniu i skorzystaj z atrakcji podczas Westfield Summer Festival!

Wakacyjne atrakcje dla uczestników rozpoczną się już we wtorek, 2 lipca, od spaceru, który poprowadzi Łukasz Ostoja-Kasprzycki, szerzej znany mieszkańcom jako autor projektu PoWarszawsku.

W gronie zaplanowanych atrakcji nie zabraknie koncertów, seansów kina plenerowego, ćwiczeń yogi i pilatesu, spotkań ze sportowcami Dzików Warszawa czy elementów grywalizacji. Szczegółowy harmonogram Westfield Summer Festival prezentuje się następująco:

Lipiec:

  • Wtorki, godz. 17:00: spacery po Warszawie z Łukaszem Ostoją-Kasprzyckim. To coś dla tych, którzy pragną poznać stolicę na nowo. Przewodnik zabierze nas m.in. w urokliwe zakątki Nowego Miasta czy Żoliborza. Planowany jest także spacer po Powązkach czy zwiedzanie Muzeum Więzienia Pawiak.
  • Środy, godz. 19:00: teatr na leżakach (3.07 EkoOpera, 10.07 Sztuczki, 17.07 Latarnik, 24.07 Poper)
  • Czwartki, godz. 21:00: uwielbiane przez wszystkich Kino Letnie z klasykami filmowymi (4.07 La La Land, 11.07 Ferrari, 18.07 Kos, 25.07 Past Lives).
  • Piątki, co dwa tygodnie, godz. 19:00-22:00: Silent Disco. Jednorazowo, 5 lipca, wydarzenie zostanie zorganizowane we współpracy z markami Soberave (organizatorem cyklu trzeźwych imprez na terenie całej Polski) oraz Goodspirits.
  • Soboty: zajęcia z pilatesu prowadzone przez Panią od Pilatesu w godz. od 10:00 do 11:00 oraz zajęcia sportowe dla dzieci z Dzikami Warszawa od 12:00 do 14:00.

Sierpień:

  • Wtorki, godz. 17:00-20:00: wieczór z grami planszowymi i spotkania z Fanami Gier. Na chętnych czekać będą planszówki logiczne, towarzyskie, a także tzw. smart games. Dostępne będą też gry XXL dla całej rodziny!
  • Środy, godz. 18:00-19:00: koncerty Ugorna (7.08), Lena Fischer Lekko (14.08), Call for Blues (21.08), The Acoustic (28.08) zapewniające niezapomniane doświadczenia muzyczne.
  • Czwartki, godz. 21:00: kontynuacja Kina Letniego (1.08 Priscilla, 8.08 Kłamstewko, 15.08 Wszystko wszędzie naraz, 22.08 Gra o wszystko, 29.08 Dream Scenario).
  • Piątki co dwa tygodnie, godz. 19:00-22:00: Silent Disco.
  • Soboty: poranna joga z AnyaYoga w godz. od 10:00 do 11:00 oraz zajęcia sportowe dla dzieci z Dzikami Warszawa od 12:00 do 14:00.

Pocztówka z wakacji na Westfield Summer Festiwal!

Dla uczestników festiwalu została także przygotowana wyjątkowa gra terenowa „Pocztówka z wakacji na Westfield Summer Festiwal". Członkowie Westfield Club będą mogli zbierać Znaczki za udział w poszczególnych atrakcjach Westfield Summer Festival. Wystarczy wziąć udział w wybranym wydarzeniu i zeskanować kod QR znajdujący się na strefie festiwalu, aby dodać pieczątkę do swojej Pocztówki z wakacji z Westfield Summer Festival. 20 osób, które zgarną ich najwięcej, dostaną od nas w prezencie karty podarunkowe Westfield: na zakupy, do kina i do restauracji! Stan swojego konta będzie można w prosty sposób na bieżąco monitorować na specjalnie do tego przeznaczonej stronie internetowej.

Letnie oferty & Paszport Westfield Summer Festival

Na udział w Westfield Summer Festival zdecydowali się także najemcy centrum handlowego, którzy zaproponują użytkownikom programu lojalnościowego Westfield Club dodatkowe letnie oferty specjalne, które znajdziecie w Paszporcie Westfield Summer Festival. Po zeskanowaniu kodu QR znajdującego się przy kasie Good Lood, Ludziarnia, MAX Premium Burgers, EL&N oraz LUSH będzie można odebrać przysługujący klubowiczom prezent. Warto zatem już teraz ściągnąć aplikację Westfield Club!

Dołącz do nas, weź udział w Westfield Summer Festival i skorzystaj z wielu atrakcji!

REGULAMIN AKCJI Cyfrowy Paszport “Pocztówka z wakacji na Westfield Summer Festival” w Westfield Arkadia

REGULAMIN AKCJI Cyfrowy Paszport pn. „Paszport okazji” w Westfield Arkadia

Pora na letnią zabawę na Westfield Summer Festival!Pora na letnią zabawę na Westfield Summer Festival!