Nowy Westfield Club! Dołącz do naszej społeczności, odkrywaj nowości, podejmuj wyzwania i poznawaj nowych ludzi!

Od 15 listopada dotychczasowy Program Lojalnościowy Westfield Arkadia zmienia się dla Ciebie, stając się czymś więcej niż tylko aplikacją mobilną z korzyściami i wiadomościami dotyczącymi centrum. Od teraz będzie to prawdziwy klub łączący osoby o podobnych zainteresowaniach i budujący wokół tego nową, ciekawą społeczność. Dołączając do Westfield Club można wybrać obszar swoich zainteresowań z czterech grup tematycznych: Rodzina, Foodies, Miłośnicy Czasu Wolnego i Zakupoholicy, i dzięki temu odkrywać więcej ofert, artykułów i atrakcji, wchodzić w interakcje z osobami o podobnych zainteresowaniach a także brać udział w wyzwaniach i wygrywać nagrody. Oczywiście w Westfield Club nadal znajdziesz pełną informację o centrum handlowym, najlepsze promocje i korzyści z członkostwa w naszej społeczności.

Treści i oferty specjalnie dla Ciebie

Uwielbiasz gotować i próbować nowych smaków? Szukasz tematów związanych z rodziną? Jesteś mistrzem zakupów, a trendy to Twój chleb powszedni? A może kochasz spędzać czas wolny w ciekawy sposób i zawsze sprawdzasz jakie wydarzenia w najbliższym czasie będziesz mógł odwiedzić? Westfield Club to idealne miejsce dla Ciebie! Wystarczy wybrać jedną (może być też więcej) z czterech grup zainteresowań - Rodzina, Foodies, Miłośnicy Czasu Wolnego i Zakupoholicy. Dzięki wybranym specjalnie dla Ciebie artykułom i poradom żadna ciekawostka z interesującego Cię obszaru już Cię nie ominie. Wiemy, że Polacy kochają quizy, więc i tej formy rozrywki tu nie zabraknie. Dodatkowo, zaprezentujemy Ci najlepsze spersonalizowane oferty specjalne dzięki którym zakupy w naszym centrum handlowym będą jeszcze przyjemniejsze i oszczędniejsze!

Tablica Społeczności

Tablica Społeczności to kolejna nowość jaką niesie ze sobą odmieniony Westfield Club. Na tablicy możesz dzielić się ze swoją społecznością inspiracjami, najnowszymi trendami, sposobami na czas wolny i czym tylko zapragniesz, wystarczy, że oznaczysz nas - @WestfieldArkadia w poście wrzuconym na Twoje media społecznościowe, a my opublikujemy zdjęcie lub film (oczywiście za Twoją zgodą) na naszym Wallu.

Boot AI

Szukasz jakiejś informacji o Westfield Arkadia? Teraz wystarczy zadać pytanie poprzez Chatbota w aplikacji Westfield Club a nasz wirtualny pomocnik chętnie na nie odpowie i pomoże! Odpowiedzi na pytania dotyczące godzin otwarcia, oferty, wydarzeń i innych kwestii otrzymasz teraz w mgnieniu oka.

Korzyści dla klubowiczów

Oczywiście członkostwo w Westfield Club to korzyści, którymi dotychczas cieszyli się uczestnicy Programu Lojalnościowego – jak zakupy ze stylistą, bezpłatne nieograniczone Wi-Fi  zniżki i oferty specjalne dla klubowiczów czy urodzinowe upominki.

Jak dołączyć?

To bardzo proste! Obecnym uczestnikom Programu Lojalnościowego wystarczy aktualizacja aplikacji – wszystko zrobi się samo. Jeśli dopiero dołączasz do nas pobierz aplikację Westfield Club, wybierz Westfield Arkadia jako swoje centrum handlowe, wypełnij kwestionariusz i gotowe – od razu możesz cieszyć się wyjątkowymi korzyściami związanymi z Westfiled Club!

Nie czekaj, dołącz do nas bo warto!  Kliknij tutaj.