Annebra

Open today
From 9:00 AM to 9:00 PM

… ANNEBRA

Marka Annebra pochodzi z Tajlandii i znana jest z wysokiej jakości kostiumów kąpielowych oraz eleganckiej bielizny. Od niedawna w ofercie dostępna jest również odzież treningowa premium. 

Annebra stawia mocno na modę plażową. Do każdego stroju dostępne są również dodatki tworzące spójną stylizacje.

Historia marki sięga 1976 r.  i ma swój początek w małej pracowni bieliźniarskiej stworzonej z pasji. Dzisiaj ma swoje salony w największych miastach Tajlnadii, Japonii, Vietnamu, Holandii, Niemczech, a od 3 lat z powodzeniem sprzedaje się na polskim rynku.

Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość materiałów i wykonania. Charakterystycznym elementem niemal każdej kolekcji jest koronka, która dodaje kobiecości. 

Produkty Annebry są przeznaczone dla kobiet ceniących jakość i elegancję. Zmieniają się co sezon i stają się nieodzownym elementem kobiecej garderoby.

Planujesz urlop? Zabierz nas ze sobą!

Opening Hours

  • Tuesday· From 9:00 AM to 9:00 PM
  • Wednesday· From 9:00 AM to 9:00 PM
  • Thursday· From 9:00 AM to 9:00 PM
  • Friday· From 9:00 AM to 9:00 PM
  • Saturday· From 9:00 AM to 9:00 PM
*Offers are subject to availability. Offres can not be redeemed in cash. Only one offer per person and visit is allowed. Offers can not be used in combination with other offers and vouchers. Offers ar not valid on purchase of gift cards or other prepaid payment products.
Title