Carsharing CAR4WAY

Pokud hledáte pohodlný a ekonomický způsob, jak se dostat z obchodního centra Metropole Zličín domů nebo kamkoliv jinam, máme pro vás skvělou zprávu. Nově můžete využívat službu CAR4WAY carsharing, největší carsharingové společnosti v České republice, která provozuje v Praze 1.300 nových vozů. 

CAR4WAY carsharing je systém sdílení aut, který vám umožňuje pronajmout si auto na krátkou dobu, kdykoliv ho potřebujete. Stačí si stáhnout aplikaci CAR4WAY (s kódem "METROPOLE" získáte 30 minut zdarma na první jízdu), zaregistrovat se a vybrat si auto, které je k dispozici v blízkosti vaší polohy. Můžete si vybrat z různých typů a velikostí vozů, od malých městských aut po prostorné kombi. Platíte pouze za dobu a vzdálenost, kterou ujedete. Palivo, pojištění a parkování jsou zahrnuty v ceně. 

CAR4WAY carsharing je ideální řešení pro nákupy v Metropoli Zličín, kde najdete širokou nabídku obchodů, restaurací a zábavy. Můžete si odvézt i dárky, které byste v MHD neodvezli, a ušetřit čas a peníze. Navíc tím přispějete k ochraně životního prostředí, protože sdílení aut snižuje emise a potřebu parkovacích míst.

Nečekejte a vyzkoušejte CAR4WAY carsharing ještě dnes. Stačí si stáhnout aplikaci CAR4WAY z (Google Play https://car4way.cz/link/H3Ed ) nebo (App Store https://car4way.cz/link/H3Ed ) a zaregistrovat se. První jízda je zdarma až do 30 minut, pokud při registraci použijete kód "METROPOLE".