ESTEE LAUDER

Dnes otevřenoOd 9:00 do 21:00

„Jsem žena s danou misí. Chci ukázat co možná největšímu počtu žen ne pouze to, jak být krásná, ale jak zůstat krásná.“
ESTÉE LAUDER

PANÍ ESTÉE LAUDER BYLA VIZIONÁŘKA. Byla první ženou, která svým vlastním přičiněním navždy změnila svět krásy, nejen jako žena, ale také jako vynikající podnikatelka, žena starající se o vývoj a vedení společnosti na celosvětové úrovni.

VE SVÉ DOBĚ BYLA LEGENDOU, byla uznávaná pro svůj jedinečný vkus a nadání pro krásu. Ihned jakmile vstoupila do místnosti, naplnila ji svými vibracemi, vyzařovala z ní aura plná jen sotva poklidné energie a kreativita, na které málo kdo zapomněl.

ALE PŘEDEVŠÍM, BYLA ŽENOU. A její podvědomí o potřebách a problémech žen bylo tou pravou inspirací za jejími zázračnými krémy a tekutými přípravky. Neustále cestovala a mluvila s nespočetnou řadou žen v prodejnách po celém světě. Naslouchala jim, vzala si ponaučení a vždy jim představila možnosti, jak mohou vypadat ještě krásněji, než kdykoli předtím.

TO, CO ZAČALO V ROCE 1946 jako jediný krém, se stalo vizí do budoucna. A to, co následovalo, byla inovace za inovací: Creme Pack (tajná směs bylin a změkčovacích látek dodávající zářivost), Age-Controlling Creme (náš úplně první zásadní krém určený pro péči o pleť se známkami stárnutí), Swiss Performing Extract (úžasný vyživovací prostředek, který způsobil revoluci v rámci hydratace) a Night Repair (původní výrobek z řady Repair), mimo jiné. I dnes odkaz kreativity paní Estée Lauder, její vášeň pro představení nejlepších vědeckých poznatků a její nekompromisní posedlost kvalitou a originalitou žije v každém výrobku značky Estée Lauder.

Estée Lauder je mezinárodním lídrem v oblasti dekorativní kosmetiky, péče o pleť a vůní. Nabízí nejluxusnější barvy na světě a naprosto přelomové novinky na poli regenerace.
Estée Lauder neustále zlepšuje designu výrobků, pracuje na výzkumu a kombinuje standardní postupy s vyspělými technologiemi.

Značka Estée Lauder se prodává na více než stodvaceti trzích po celém světě.

Pokračovatelkou filozofie a image Estée Lauder je její vnučka Aerin Lauder. Z původní osobní vůně paní Estée Lauder – Private Collection vytvořila tři moderní luxusní parfémy. Private Collection Tuberosa Gardénia, Private Collection Ylang Ylang a Private Collection Jasmíne White Moss.

Firmu nadále řídí potomci Estée Lauder – synové a vnukové Estée Lauder vstoupila na český trh v roce 1994 a našla své sídlo v Železné ulici 18 v Praze 1. V současné době jsou v pražských obchodních centrech otevřeny tři samostatné obchody OC Nový Smícho, Metropole Zličín a Palladium. Otevření již čtvrtého butiku v obchodním centru Chodov je naplánováno na začátek listopadu. První obchod Estée Lauder na Slovensku se otevírá v prosinci tohoto roku.

Otevírací hodiny

  • pondělí 9:00 do 21:00
  • úterý 9:00 do 21:00
  • středa 9:00 do 21:00
  • čtvrtek 9:00 do 21:00
  • pátek 9:00 do 21:00
  • sobota 9:00 do 21:00
  • neděle 9:00 do 21:00
Title