Dárkové karty Metropole Zličín zakoupené do 2. listopadu 2021

V případě, že jste držitelem dárkové karty Metropole Zličín zakoupené do 2.11.2021 (karta označená logem Mastercard v pravém horním rohu), můžete ji dále používat až do vypršení její platnosti nebo vyčerpání zůstatku na kartě.

Jak kartu použít?

Jako u běžné platební karty, při platbě Vám bude výše vašeho nákupu odečtena z kreditu, který máte na kartě nabit.

Jak zjistit výši zůstatku na kartě?
Výši kreditu si po každé transakci zkontrolujete:
- online – www.metropole.cz (spodní část této stránky)
- SMS - zaregistrujete se zasláním SMS zprávy s číslem dárkové karty na číslo +420 736 370 192. Od té chvíle budete pravidelně informováni vždy, když platbu kartou uskutečníte a zároveň si můžete vyžádat informaci o stavu Vašeho kreditu zasláním symbolu „?“ opět na číslo +420 736 370 192.
- infostánky Metropole Zličín.

Při dalším použití dárkové karty je nutné znát přesnou výši kreditu na kartě. Také Vám doporučujeme se předem informovat o možnostech kombinaci plateb na prodejně (dárková karty + hotovost, dárková karta + kreditní karta, vice dárkových karet atd.)

Jaká je platnost karty?
Na předplacené kartě je uveden měsíc a rok konce doby její platnosti. Předplacená karta je platná do konce měsíce, který je na ní uveden.

 

Další otázky?
Možnosti a podmínky vrácení zůstatku na kartě (před uplynutím doby platnosti, po uplynutí doby platnosti, v případě ztráty karty či jejím poškození) naleznete v Obchodních podmínkách v odkazu níže. V případě, že žádáte o vrácení zůstatku na kartě dle Obchodních podmínek, musíte o to písemně požádat na e-mailové adrese: service@paylife.at. Formulář pro žádost o vrácení zůstatku 
zde.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na hostesky na infostánku Metropole Zličín nebo nám napište na e-mail infostanek@metropole.cz.
Kompletní pravidla pro používání karet ke stažení v ČJ 
zde (PDF). (červen 2019)

Kontakt na Infostánek: +420 226 081 540 (9.00 – 21.00).

 

Přímý link na bankovní aplikaci pro zjišťění zůstatku na kartě zde : https://b2bpr.vaservices.eu/plb/PayLifeBalanceInquiry/