L'OCCITANE

Dnes otevřenoOd 9:00 do 21:00

Francouzská značka L’Occitane en Provence nabízí prémiovou přírodní kosmetiku pro ženy a muže, která zahrnuje péči o pleť, tělo, vlasy, parfémy a mnoho dalšího. Nabízí také širokou škálu výrobků pro vytvoření domácí pohody, jako například domácí parfémy, difuzéry, svíčky aj. Všechny výrobky jsou vyráběny tradičními metodami za použití přírodních ingrediencí, pocházejících primárně z Provence a Středomoří. Jsou inspirovány původem jednotlivých ingrediencí, které podléhají přísnému výběru a kontrole. L’Occitane upřednostňuje použití rostlinných olejů a omezuje použití parabenů, chemických slunečních filtrů, ftalátů či silikonů. Společnost respektuje životní prostředí a neprovádí testy na zvířatech. Spolupracuje napřímo s více než 130 francouzskými farmáři a 10 000 sběrateli, aby zajistila nejvyšší kvalitu ingrediencí, které jsou získávány udržitelným způsobem.

Společnost L’Occitane založil v roce 1976 Olivier Baussan a její továrna dodnes sídlí ve městě Manosque v Haute-Provence. V současné době společnost působí na pěti kontinentech. 

Sociálně odpovědné chování bylo vždy klíčovou součástí filozofie L’Occitane. Společnost klade velký důraz na zachování jedinečnosti Provence a prostřednictvím místních iniciativ podporuje muže a ženy, kteří svojí prací a odbornou znalostí vdechují tomuto regionu život. Od roku 2006 veškeré činnosti veřejného zájmu zastřešuje nadace L’OCCITANE FOUNDATION. Jedním z jejích projektů je boj proti léčitelné slepotě s názvem „Union for Vision 10by20“.

Moje L’Occitane – užívejte výhod věrnostního programu Provence Beauty Club a získejte dárky k nákupům a pozvánky na speciální akce jen pro členy, zaregistrovat se můžete přímo v prodejně.

Zjistěte více na cz.loccitane.com

Otevírací hodiny

  • pondělí 9:00 do 21:00
  • úterý 9:00 do 21:00
  • středa 9:00 do 21:00
  • čtvrtek 9:00 do 21:00
  • pátek 9:00 do 21:00
  • sobota 9:00 do 21:00
  • neděle 9:00 do 21:00

L'OCCITANE

Přijďte si udělat voňavou radost do prodejen L’Occitane.

Další informace
Title