S MAXÍKEM KOLEM SVĚTA KAŽDOU STŘEDU

Každou středu od 16 do 17 hod. v Maxíkově

Centrum Černý Most vás zve na dobrodružnou cestu kolem světa! Každé středeční odpoledne provede tygřík Maxík dobrodružným světem všechny malé objevitele. Můžete se těšit na taneční show, tvůrčí dílny, divadelní představení, a hlavně na spoustu zábavy!

Při první návštěvě si vyzvedněte cestovní pas, který vám bude sloužit jako vstupenka na všechny Maxíkovy cesty za dobrodružstvím. Za každou návštěvu dostanete razítko do svého pasu a na konci každého měsíce vás čekají super odměny

Program je určen pro děti členů věrnostního programu.

29. 3. HOP A JSME TU Z PRAVĚKU (dětská show)

Měsíc v pravěku je dlouhá, i když krásná doba. Nastal ale čas se vydat zpátky do současnosti. Jenže jak na to, když skřítkové z lesa nejsou k nalezení? Naštěstí je tu velký vynálezce, který již léta pracuje na stroji času. K jeho dokončení bude ale potřeba splnit spoustu úkolů, zazpívat mnoho písní a zatančit nemálo tanců.

 

DUBEN: ZTRACENI V POHÁDCE

5. 4. ZDOBENÍ KRASLIC (workshop pro děti)

Milí malí kutilové! Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi přichází možnost se výtvarně zaskvět při zdobení velikonočních kraslic. Speciálně proto nás navštíví Maxíkovy šikovné kamarádky, které nám představí různé výtvarné techniky barvení vajíček. Přijďte si jedno také ozdobit a odnést domů v krásném košíčku vystlaném senem.

12. 4. POHÁDKOVÁ REVUE (dětská škola zpěvu)

Tentokrát nás navštíví nadaná muzikálová zpěvačka, která nejenom ráda zpívá pohádkové a filmové písničky, ale dokáže naučit zpívat i druhé. To ovšem není vše! Jelikož venku vesele kvete jaro, povíme si také něco o lidových zvycích a tradicích, které se v tomto období dodržují, a zazpíváme si k tomu tradiční jarní písničky.

19. 4. PERNÍKOVÁ CHALOUPKA (loutkové divadélko)

Děti, také máte rády Maxíkovu oblíbenou pohádku O Jeníčkovi a Mařence? Jestli ano, pak se na ni přijďte podívat v krásném loutkovém provedení plném písniček, tancování a velké pohádkové zábavy.

26. 4. ČARODĚJNICKÝ REJ (kouzelná dětská show)

Dobrodruzi, víte, co se každý rok na konci dubna tradičně pálí na připravených hranicích? Správně, čarodějnice! Právě proto se pár dnů předem slétávají na košťatech a dumají, jak tomuto rituálu uniknou se zdravou kůží. Čarodějnice jsou ale veselé kopy, a tak se jejich rej neobejde bez spousty tance, zpěvu a soutěží.