Unexpected Family


Naše Centrum Černý Most je díky široké nabídce služeb a obchodů oblíbenou destinací pro nákupy rodin s dětmi. Díky mnoha atrakcím a unikátním zónám zde naleznou pobavení i poučení všechny věkové kategorie. Snažíme se, aby bylo pro děti nakupování s rodiči zábavou, proto v našem centru naleznete několik sekcí a koutků, kde se mohou oddávat herním radovánkám. Nechybí ani speciální program určený výhradně malým návštěvníkům – pondělní lekce jógy, dětské středy či angličtina každý čtvrtek. 
Také prostory a služby Centra Černý Most jsou uzpůsobeny tomu, aby návštěva v doprovodu dětí byla co nejpohodlnější. Nejen, že je celé centrum bezbariérově přístupné, rodinám jsou vyhrazena i zvláštní místa na parkování. Pro vysoký komfort jsou zde k dispozici také speciální dětské toalety se čtyřmi plně vybavenými přebalovacími místnostmi. Na infostánku si pak můžete bezplatně zapůjčit ohřívač kojeneckých lahví, kočárek, dětské vozítko nebo třeba deskové hry. 

1. kategorie – Zábava pro děti
Celý koncept Centra Černý Most propojuje motiv přírody a vytváří tak příznivé prostředí pro rodiny s dětmi. Malí i velcí tak zde mohou objevovat, bavit se a pohodlně trávit volný čas. 
Dětský svět MAXÍKOV – Všem malým objevitelům do 11 let je určena unikátní zóna inspirovaná přírodou. Na 450 m2 je čeká nejen zábava, ale také mnohá dobrodružství v tematicky laděných oblastech. 
Ti nejmenší mohou dělat první krůčky v části Ostrovy a Jezírko, kde jim interaktivní světla pomáhají vylepšovat jejich motorické schopnosti. 
Starší zaujme oblast Les inspirovaná stezkou korunami stromů. Netradiční prolézačka s názvem Hnízdo pak nabízí originální vyhlídku.
Maskotem hřiště je tygřík Maxík.
Rodiče se mohou spolehnout na trvalou kvalitu a bezpečnost tohoto inovativní komplexu. Díky němu bylo Centrum Černý Most jako první z obchodních domů zahrnuto do programu Česká kvalita v oblasti „Hřiště-tělocvična-sportoviště – ověřený provoz“.
Dalším místem vhodným pro rozptýlení těch nejmenších je hrací zóna u kavárny Starbucks. Starší děti pak jistě ocení trampolínky před západním vstupem a těm zvídavým by neměla uniknout možnost pozorovat život exotických živočichů v akváriu a teráriu našeho centra.

2. kategorie – Dětský koutek Time Out
Dopřejte sobě i svým ratolestem při nákupech „time out“ ve stejnojmenném interaktivním hracím koutku, v němž můžete svá zlatíčka svěřit proškolenému personálu. Zatímco vy si v klidu vychutnáváte kávu či nerušeně nakupujete, vaše děti dovádí na prostoru o rozloze 730 m2 plném moderních atrakcí.
Informace naleznete zde: https://www.westfield.com/czech-republic/centrumcernymost/store/time-out-detsky-koutek
Jsou-li vaše děti utahané nebo mají rády mašinky, dopřejte jim zážitkovou jízdu po Centru Černý Most ve vláčku Mini Express. Ten simuluje reálný provoz historické parní lokomotivy a během jízdy svítí a houká. Nástupiště naleznete u akvária opodál informačního kiosku

3. kategorie – Dětský program
Pravidelný program určený malým návštěvníkům je v Centru Černý Most velice bohatý. Každé pondělí od 15:15 do 16:00 hodin pořádáme na podporu Nadačního fondu Yoga Help lekce jógy pro děti ve věku od 3 do 7 let zdarma. Nutná je rezervace na e-mailu eventy@centrumcernymost.cz
V polovině pracovního týdne probíhají v Maxíkově dětské středy. Od 16:00 do 17:00 hodin na malé neposedy čeká program plný tanců a písniček nebo divadélek, tvůrčích dílniček a zajímavých přednášek. 
Čtvrteční odpoledne je věnováno angličtině. Unikátní výuka s rodilými mluvčími probíhá vždy od 14:00 do 16:45 podle věkových kategorií. Lekce jsou sestaveny speciálně pro děti staré 4–6 let, 7–9 let a 10–12 let. Nutná je rezervace na facebooku.
Aktivity jsou zdarma přístupné všem malým zájemcům, jejichž rodiče jsou registrováni ve věrnostním programu Centra Černý Most. 


4. kategorie – Služby pro rodiny s dětmi
V naší nabídce naleznete mnoho služeb určených pro rodiny s dětmi. V přebalovacích místnostech lze využívat ohřívač dětských lahviček, který vám rádi zapůjčíme na infostánku či v šatně. K jednoduššímu pohybu po našem centru také poskytujeme kočárky i dětská vozítka. Nechybí ani možnost vypůjčit si některou z deskových her a strávit u ní mnoho příjemných chvil v některé z relaxačních zón. Členům věrnostního programu nabízíme také služby profesionální chůvy, která vás doprovodí při nákupech a postará se o zábavu dětí. Chůva je Vám k dispozici zdarma až 2 hodiny. Rezervujte si její služby na e-mailu concierge@centrumcernymost.cz
V našem centru naleznete téměř 200 obchodních jednotek či restaurací. Některé z nich mají připravenou speciální dětskou nabídku:

 

DĚTSKÁ MÓDA A DOPLŇKY
C&A
CLAIRE´S
H&M
LINDEX
MARKS & SPENCER
RESERVED
TAKKO FASHION
U KIDS
URBAN TEENS

SPORTOVNÍ MÓDA A VYBAVENÍ
A3 SPORT
ALPINE PRO
DECATHLON
SPORTISIMO

DĚTSKÁ OBUV

BAŤA
CCC
CROCS
DEICHMANN
ECCO
FOOTLOCKER
HUMANIC

HRAČKY, DÁRKY A PAPÍRNICTVÍ

BAMBULE
NANU-NANA
PAPÍRNICTVÍ AKM
SPARKYS
TIGER

KRÁSA A ZDRAVÍ

BENU LÉKÁRNA
CURAPROX
DM DROGERIE

SLUŽBY A ZÁBAVA
CINESTAR
KADEŘNICTVÍ KLIER
THE ORIGINAL BARBER SHOP

RESTAURACE

BUBBLEOLOGY
FROGURT
FRUITISIMO
DONUTS
KFC
McDONALD´s
PARKY´S
PIZZA BUONO
OVOCNÝ SVĚTOZOR
RANCHEROS
UGO FRESHBAR
WAFFLE GARDEN